جوانسازیدرمان سیاهی زیر چشمدرمان کک مکدرمان تعریقدرمان گودی زیر چشم
سایت دکتر واعظ

اولین قدم برای کسب نتایج بهتر

نوشته :جیم ران
ترجمه :دکتر علیرضا واعظ شوشتری

اینکه تا چه اندازه میتوانیم نتایج دلخواه خود را کسب کنیم به طور کامل به تخیل ما بستگی دارد.در سال 1960 سفر انسان به فضا از نظر تکنیکی کاملا غیر ممکن بود.با این حال طی 10 سال اولین انسان پا بر روی کره ماه گذاشت.
روند معجزه آسای تبدیل رویاها به واقعیت موقعی شروع شد که گفته شد:" آمریکا اواخر همین دهه فردی را به کره ماه خواهد فرستاد."

این چالش یعنی کاشتن تخم دستاوردهای محتمل آینده در خاک حاصلخیز تخیل.

..... و با این چالش بزرگ غیرممکن ممکن شد.

این قانون در همه زمینه های زندگی ما صادق است.

آیا فردی فقیر میتواند ثروتمند شود؟ البته.ترکیب منحصر به فرد خواستن,برنامه ریزی,تلاش و پشتکار همیشه معجزه میکند.سوال مهم هم این نیست که کاربرد فرمول موفقیت موثر است یا نه,سوال اینجاست که فرد میتواند این فرمول را به کار گیرد یا نه.تنها متغیر پنهان ولی مهم این فرمول به کار گیری توسط فرد است.و این چالش روبروی همه ما هست.

همه ما میتوانیم از جایی که هستیم به جایی که میخواهیم برویم.

هیچ رویایی محال نیست به شرطی که جرات باور کردن آن را داشته باشیم.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 36284487 - 031

طبقه بندی موضوعی مقالات

اگر به دنبال مقالات مربوط به یک موضوع خاص میگردید میتوانید از طریق این صفحه به مطلب مورد نظر خود برسید. همچنین میتوانید کلمه مورد نظرتان را در قسمت بالا جستجو کنید.

ادامه مطلب

خوشبختی در یک کلام

کتاب خوشبختي در يك كلام نوشته آندره متيوس است که باترجمه دكتر عليرضا واعظ شوشتری ودكتر محمّد رضا قرائتی منتشر شده است.این کتاب نکات خوشبختی و موفقیت را در داستانهای کوتاه و جالب بیان میکند. . .

ادامه مطلب

آموزش رزرو نوبت اینترنتی

نوبت های ویزیت کلینیک دکتر واعظ شوشتری تماماً اینترنتی رزرو میشود. قبل از ورود به وبسایت بهتر است این مطلب را مطالعه کنید تا راحت تر نوبت خود را رزرو کنید.

ادامه مطلب

نرم افزار موبایل کلینیک دکتر واعظ آماده شد

این نرم افزار حاوی بسیاری از اطلاعات کلینیک است که به راحتی در دسترس شما میباشد. این نرم افزار برای قالبهای اندرویید و اپل موجود است . . .

ادامه مطلب