تزریق فیلرجوانسازیلیزر موهای زائداسکار آکنهجراحی پلک
سایت دکتر واعظ
برجسته کردن لب با تزریق  فیلر

برجسته کردن لب با تزریق فیلر

لبهای پُر همیشه باعث زیباتر شدن چهره افراد میشود. با تزریق هیالورونیک اسید میتوان زیبایی دوباره به لبها بخشید وبه آنها فرم جوانتری داد. . . .

درمان اسکار آکنه با تکنیکهای روز دنیا

درمان اسکار آکنه با تکنیکهای روز دنیا

اسکار جوش صورت مشکل بسیاری از جوانان است که امروزه با تکنولوژی های مختلف قابل درمان است. لیزر ، آراف،درماپن، کراس و سابسیژن . . .

اسکلروتراپی ، درمان رگهای ساق و ران

اسکلروتراپی ، درمان رگهای ساق و ران

اسکلروتراپی به معنی تزریق ماده دارویی درون رگهای واریسی و عنکبوتی ساق و ران است که نهایتا به بسته شدن رگها و درمان آنها منجر میشود. . . .

درمان چروکهای دور چشم با پلکسر

درمان چروکهای دور چشم با پلکسر

پلکسر دستگاه جدیدی است که در بسیاری از کشورهای اروپایی استفاده میشود. با این روش درمان چروکهای دور چشم بسیار بهتر عالی انجام میشود. . . .

اولین قدم برای کسب نتایج بهتر

نوشته :جیم ران
ترجمه :دکتر علیرضا واعظ شوشتری

اینکه تا چه اندازه میتوانیم نتایج دلخواه خود را کسب کنیم به طور کامل به تخیل ما بستگی دارد.در سال 1960 سفر انسان به فضا از نظر تکنیکی کاملا غیر ممکن بود.با این حال طی 10 سال اولین انسان پا بر روی کره ماه گذاشت.
روند معجزه آسای تبدیل رویاها به واقعیت موقعی شروع شد که گفته شد:" آمریکا اواخر همین دهه فردی را به کره ماه خواهد فرستاد."

این چالش یعنی کاشتن تخم دستاوردهای محتمل آینده در خاک حاصلخیز تخیل.

..... و با این چالش بزرگ غیرممکن ممکن شد.

این قانون در همه زمینه های زندگی ما صادق است.

آیا فردی فقیر میتواند ثروتمند شود؟ البته.ترکیب منحصر به فرد خواستن,برنامه ریزی,تلاش و پشتکار همیشه معجزه میکند.سوال مهم هم این نیست که کاربرد فرمول موفقیت موثر است یا نه,سوال اینجاست که فرد میتواند این فرمول را به کار گیرد یا نه.تنها متغیر پنهان ولی مهم این فرمول به کار گیری توسط فرد است.و این چالش روبروی همه ما هست.

همه ما میتوانیم از جایی که هستیم به جایی که میخواهیم برویم.

هیچ رویایی محال نیست به شرطی که جرات باور کردن آن را داشته باشیم.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 36284487 - 031

خوشبختی در یک کلام

کتاب خوشبختي در يك كلام نوشته آندره متيوس است که باترجمه دكتر عليرضا واعظ شوشتری ودكتر محمّد رضا قرائتی منتشر شده است.این کتاب نکات خوشبختی و موفقیت را در داستانهای کوتاه و جالب بیان میکند. . .

ادامه مطلب

طبقه بندی موضوعی مقالات

اگر به دنبال مقالات مربوط به یک موضوع خاص میگردید میتوانید از طریق این صفحه به مطلب مورد نظر خود برسید. همچنین میتوانید کلمه مورد نظرتان را در قسمت بالا جستجو کنید.

ادامه مطلب

آموزش رزرو نوبت اینترنتی

نوبت های ویزیت کلینیک دکتر واعظ شوشتری تماماً اینترنتی رزرو میشود. قبل از ورود به وبسایت بهتر است این مطلب را مطالعه کنید تا راحت تر نوبت خود را رزرو کنید.

ادامه مطلب

نرم افزار موبایل کلینیک دکتر واعظ آماده شد

این نرم افزار حاوی بسیاری از اطلاعات کلینیک است که به راحتی در دسترس شما میباشد. این نرم افزار برای قالبهای اندرویید و اپل موجود است . . .

ادامه مطلب