اسکار آکنهجراحی پلکتزریق فیلربوتاکسجوانسازی
سایت دکتر واعظ
رینوپلاستی بدون عمل جراحی

رینوپلاستی بدون عمل جراحی

با این روش میتوان طی چند دقیقه و بدون جراحی زیبایی بینی بسیاری از مشکلات بینی را برطرف نمود. مهمترین کاربرد این روش برای . . . . .

لیپولیز تزریقی چیست ؟

لیپولیز تزریقی چیست ؟

ليپوليز تزريقی روشی است كه در آن برای از بين بردن چربيهای زير پوست موضعی در پوست تزریق میشود. . . .

برجسته کردن لب با تزریق  فیلر

برجسته کردن لب با تزریق فیلر

لبهای پُر همیشه باعث زیباتر شدن چهره افراد میشود. با تزریق هیالورونیک اسید میتوان زیبایی دوباره به لبها بخشید وبه آنها فرم جوانتری داد. . . .

جراحی زيبايی پلک یا بلفاروپلاستی

جراحی زيبايی پلک یا بلفاروپلاستی

جراحی زیبایی پلک یکی از عملهای زیبایی است که در جوانسازی چشم و صورت فرد نقش به سزایی دارد. این عمل با تکنیک خاص توسط دکتر واعظ انجام میشود. . . .

به دیگران انرژی دهیم !

نگارش : برایان تریسی
ترجمه : محمد رضا حکیمیان

کسب همکاری دیگران :
با انرژی دادن به دیگران می توان یک تیم اجرایی قوی را پایه ریزی کرد.وقتی ما به دیگران انرژی می دهیم آنها نیز می خواهند که با ما کار کنند و به ما در کسب اهدافمان کمک کنند.

به چه افرادی انرژی دهیم ؟
سه گروه از مردم هستند که باید آنها را بطور منظم تقویت کرد. گروه اول ، افرد نزدیک شامل اعضاء خانواده ، دوستان ، همسر و فرزندانمان هستند.گروه دوم ، همکاران و همکلاسیها هستند و گروه سوم ، مردمی هستند که طی زندگی روزمره با آنها سر و کار داریم مانند مشتریها ، کارمندان بانک ، رستوران ، فرودگاه ، فروشگاه و ... در همه موارد میزان توانایی ما برای کسب همکاری دیگران ، ما را به فردی موثر و قوی تبدیل می کند.

همیشه مثبت باشیم:
قدم اول در تقویت دیگران ، دوری کردن از کارهایی است که انرژی آنها را می گیرد.قدم بعدی انجام کارهایی است که باعث احساس رضایت آنها از خودشان می شود.

عمیقترین نیاز افراد را برآورده کنیم :
عمیقترین نیاز هر فرد ، حس اعتماد به نفس اوست ، حسی که به وی احساس مهم بودن و ارزشمند بودن می دهد. هر رفتاری که ما در روابطمان با دیگران انجام می دهیم ، به نحوی روی حس اعتماد به نفس آنها تاثیر دارد.چگونه عمیقترین نیاز افراد را برآورده کنیم؟ بطور بسیار ساده و در یک جمله می توان گفت : با آنها طوری رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار شود.

از دیگران تشکر کنیم:
شاید ساده ترین روش برای اینکه دیگران احساس خوب بودن داشته باشند این است که بطور مداوم نسبت به کارهای بزرگ یا کوچکی که برای ما انجام می دهند اظهار تشکر کنیم. در همه حالتی بگوییم «متشکرم». هر چقدر که بیشتر قدردان کارهایی که سایرین برای ما انجام میدهند باشیم،آنها نیز بیشتر به ما کمک خواهند کرد.

بطور خلاصه :
با دو کار می توانیم به دیگران انرژی دهیم و همکاری آنها را کسب کنیم ؛ اول اینکه مداوماً به دنبال راهکارهایی باشیم که به سایرین ، احساس ارزشمند بودن یا مهم بودن بدهند و دوم اینکه برای هر کار کوچک یا بزرگی که سایرین برای ما انجام میدهند ، اظهار تشکر و قدردانی کنیم.به تعبیر دیگر از طرفی همیشه طوری رفتار کنیم که دوست داریم سایرین با ما همانگونه رفتار کنند و از طرف دیگر همیشه بگوییم : «متشکرم» !


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 36284487 - 031

طبقه بندی موضوعی مقالات

اگر به دنبال مقالات مربوط به یک موضوع خاص میگردید میتوانید از طریق این صفحه به مطلب مورد نظر خود برسید. همچنین میتوانید کلمه مورد نظرتان را در قسمت بالا جستجو کنید.

ادامه مطلب

نرم افزار موبایل کلینیک دکتر واعظ آماده شد

این نرم افزار حاوی بسیاری از اطلاعات کلینیک است که به راحتی در دسترس شما میباشد. این نرم افزار برای قالبهای اندرویید و اپل موجود است . . .

ادامه مطلب

خوشبختی در یک کلام

کتاب خوشبختي در يك كلام نوشته آندره متيوس است که باترجمه دكتر عليرضا واعظ شوشتری ودكتر محمّد رضا قرائتی منتشر شده است.این کتاب نکات خوشبختی و موفقیت را در داستانهای کوتاه و جالب بیان میکند. . .

ادامه مطلب

آموزش رزرو نوبت اینترنتی

نوبت های ویزیت کلینیک دکتر واعظ شوشتری تماماً اینترنتی رزرو میشود. قبل از ورود به وبسایت بهتر است این مطلب را مطالعه کنید تا راحت تر نوبت خود را رزرو کنید.

ادامه مطلب