تزریق فیلردرمان تاتودرمان کک مکلیزر موهای زائددرمان زگیل تناسلی
سال نو مبارک

بالا بردن ابرو بدون جراحی(Nonsurgical brow lift)

افتادگی قسمت خارجی ابرو بدلیل آتروفی و کاهش اندازه بالشتک چربی زیر آن و از طرف دیگر الاستوتیک شدن پوست آن در اثر افزایش سن، آفتاب خوردن مزمن و عمل عضلات پایین کشنده ابرو میباشد.در حال حاضر روش متداول بالا بردن ابرو جراحی است.روش جدید غیر جراحی برای بالا بردن قسمت خارجی ابرو استفاده از ژلهای پرکننده (filler) است.

مهمترین تفاوت این دو روش در این است که بالا رفتن ابرو با جراحی دو بعدی است به این صورت که ابرو به بالا و خارج حرکت میکند ولی درلیفتینگ ابرو بدون جراحیبا تزریق ژل بعد سوم که برجسته شدن ابرو است اضافه میشود که باعث میگردد دقیقاً به فرم ابروی افراد جوان درآید.در واقع با تزریق ژل بالشتک چربی از بین رفته جایگزین میگردد.از طرف دیگر با تزریق ژل از عوارض معمول بعد جراحی مثل تغییر خط مو، عفونت، عدم تقارن ابروها و اختلال حس پیشانی و ابرو جلوگیری میشود.تزریق ژل باعث تورم 3-2 روزه میگردد که با ماساژ ملایم و کمپرس سرد برطرف میگردد.در صورتی که تزریق ژل به درستی انجام شود ایجاد کبودی بسیار نادر است.

مزیت دیگرلیفتینگ ابرو بدون جراحی و توسطتزریق ژل این است که در صورت عدم تقارن ابروها پس از درمان، اصلاح آن بسیار ساده است حتی میتوان بخشی از ژل را برای اصلاح عدم تقارن در هفته های بعد نگهداری کرد ولی عدم تقارن بعد از جراحی نیاز به جراحی مجدد دارد.
در مجموع تزریق ژل روشی مفید و غیر تهاجمی برای بالا بردن ابرو است که فرم طبیعی تری برای ابروی بالا رفته ایجاد میکند.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 36284487 - 031درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید


طبقه بندی موضوعی مقالات

اگر به دنبال مقالات مربوط به یک موضوع خاص میگردید میتوانید از طریق این صفحه به مطلب مورد نظر خود برسید. همچنین میتوانید کلمه مورد نظرتان را در قسمت بالا جستجو کنید.

ادامه مطلب

آموزش رزرو نوبت اینترنتی

نوبت های ویزیت کلینیک دکتر واعظ شوشتری تماماً اینترنتی رزرو میشود. قبل از ورود به وبسایت بهتر است این مطلب را مطالعه کنید تا راحت تر نوبت خود را رزرو کنید.

ادامه مطلب

خوشبختی در یک کلام

کتاب خوشبختي در يك كلام نوشته آندره متيوس است که باترجمه دكتر عليرضا واعظ شوشتری ودكتر محمّد رضا قرائتی منتشر شده است.این کتاب نکات خوشبختی و موفقیت را در داستانهای کوتاه و جالب بیان میکند. . .

ادامه مطلب

نرم افزار موبایل کلینیک دکتر واعظ آماده شد

این نرم افزار حاوی بسیاری از اطلاعات کلینیک است که به راحتی در دسترس شما میباشد. این نرم افزار برای قالبهای اندرویید و اپل موجود است . . .

ادامه مطلب