درمان تاتولیزر موهای زائدبوتاکسدرمان سیاهی زیر چشمدرمان زگیل تناسلی
سایت دکتر واعظ

فقط برای تقویت تخیل

این مطلب را گذاشتم فقط برای اینکه به تخیلمان تلنگری بخورد!!!

يک کتابفروشي در لندن ماشين چاپي را در معرض ديد گذاشته است که مي تواند در مدت تنها پنج دقيقه يک کتاب را چاپ و جلد کند. اين دستگاه چاپ در کتابفروشي «بلک ول» در لندن به نمايش گذاشته شده است. اين اختراع جديد که شبيه يک دستگاه فتوکپي بزرگ است، محتوي فهرستي شامل 400 هزار عنوان کتاب است که اين ميزان تا تابستان به يک ميليون عنوان خواهد رسيد. «اسپرسو» چاپ کتاب هايي را که از نشر خارج شده اند، دوباره در دسترس قرار مي دهد. خواننده مي تواند از ميان عنوان هاي موجود در فهرست دستگاه کتاب مورد نياز خود را انتخاب کرده و سپس دکمه «ساخت کتاب» را فشار دهد. خواننده مي تواند مراحل چاپ کتاب مورد علاقه خود را مشاهده و در مدت پنج دقيقه چاپ شده آن را در فرمت A4 و يک جلد رنگي دريافت کند. به گفته مخترع «اسپرسو» اين اختراع به کتابفروشي ها اين امکان را مي دهد که در رقابت با کتابفروشي هاي آنلاين به خصوص «آمازون» رقابت کنند. سايت هايي چون آمازون به خوانندگان خود فهرست گسترده يي از عنوان هاي کتاب هايي را عرضه مي کنند که به سختي در بازار نشر پيدا مي شود. مخترع اسپرسو يک ناشر امريکايي به نام «جيسون ايپستين» است. اين دستگاه به عنوان «اختراع سال» از سوي مجله امريکايي تايمز برگزيده شد. مخترع اين دستگاه از آن به عنوان نوعي «عابربانک کتاب» ياد کرده است. «اسپرسو» با عرضه در نمايشگاه کتاب لندن شگفتي خوانندگان کتاب هاي کمياب را برانگيخت. تاکنون نمونه هايي از اين دستگاه در امريکا، کانادا، استراليا، کتابفروشي «بلک ول» در لندن و کتابخانه الکساندريا در مصر توزيع شده است. هزينه چاپ کتاب هايي که در فهرست اين دستگاه موجود هستند، برابر با قيمت پشت جلد خود کتاب است درحالي که هزينه چاپ کتاب هاي خارج از فهرست برابر با 10 پنس (حدود 11 سنت يورو) براي هر صفحه است. بنابراين هزينه چاپ کتابي با 300 صفحه حدود 33 يورو خواهد شد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 36284487 - 031

طبقه بندی موضوعی مقالات

اگر به دنبال مقالات مربوط به یک موضوع خاص میگردید میتوانید از طریق این صفحه به مطلب مورد نظر خود برسید. همچنین میتوانید کلمه مورد نظرتان را در قسمت بالا جستجو کنید.

ادامه مطلب

خوشبختی در یک کلام

کتاب خوشبختي در يك كلام نوشته آندره متيوس است که باترجمه دكتر عليرضا واعظ شوشتری ودكتر محمّد رضا قرائتی منتشر شده است.این کتاب نکات خوشبختی و موفقیت را در داستانهای کوتاه و جالب بیان میکند. . .

ادامه مطلب

نرم افزار موبایل کلینیک دکتر واعظ آماده شد

این نرم افزار حاوی بسیاری از اطلاعات کلینیک است که به راحتی در دسترس شما میباشد. این نرم افزار برای قالبهای اندرویید و اپل موجود است . . .

ادامه مطلب

آموزش رزرو نوبت اینترنتی

نوبت های ویزیت کلینیک دکتر واعظ شوشتری تماماً اینترنتی رزرو میشود. قبل از ورود به وبسایت بهتر است این مطلب را مطالعه کنید تا راحت تر نوبت خود را رزرو کنید.

ادامه مطلب