درمان گودی زیر چشمدرمان زگیل تناسلیدرمان تعریقجوانسازیتزریق فیلر
سایت دکتر واعظ

تزریق فیلرهای معتبر دنیا

تزریق فیلر یا ژل یکی از تکنیکهای زیبایی است که امروزه کاربرد زیادی دارد. در مورد تزریق فیلر نکات مهمی هست که باید قبل از تزریق از آن اطلاع داشته باشید:
۱-اغلب عوارضی که امروزه شما در مورد فیلرها میشنوید مربوط به استفاده از فیلرهای مصنوعی یا فیلرهای دائمی است. فیلرهای طبیعی اغلب عارضه ای ندارند و کاربرد زیبایی آن ها برای شما مشکل ساز نیست. فیلترهای طبیعی به دو دسته تقسیم می شود اول فیلرهای هیالورونیک اسید و دوم فیلرکلسیم هیدروکسی آپاتیت
هیالورونیک اسید(HA)یک ماده طبیعی است که در پوست انسان یافت می شود. این ماده به برجسته کردن پوست و حفظ رطوبت آن کمک می کند. ژلهای هیالورونیک که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) هستند عبارت از ژوویدرم(Juvederm)، بلوترو(belotero)، رستیلان(restylane)، پرلان(perlane)است.
کلسیم هیدروکسی آپاتیت (CaHA)یک ماده طبیعی است که در استخوان ها وجود دارد.علاوه بر طبیعی بودن، کلسیم هیدروکسی آپاتیت می تواند به تحریک تولید کلاژن طبیعی کمک کند و معمولاً برای لایه ها و درمان چین و چروک های عمیق تر پوست استفاده می شود. سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده از این نوع ژل ها مانند ردیس(radiesse) را مجاز دانسته است.تزریق ژل گونه

۲- تمامی فیلرها یا ژل های معتبر دارای برچسب هایی هستند که مشخصات مهم فیلر مثل نام فیلر، شماره تولید، تاریخ انقضا و حجم فیلر برروی آن درج شده است. اگر به سلامتتان اهمیت میدهید حتما از پزشکتان بخواهید که برچسب فیلر را در اختیار شما قرار دهد و آنرا در جایی نگهداری کنید. حتی اگر فیلر شما برچسب ندارد، میتوانید جعبه آنرا دریافت کنید و عکس جعبه یا خود آن را نگهداری کنید.داشتن این اطلاعات در آینده برای شما مفید است از طرف دیگر با این کار از اینکه به شما فیلرهای بی کیفیت یا فله ای تزریق شود جلوگیری میکنید.

۳- فیلرهای کاربردهای زیادی دارند که میتوان به این موارد اشاره کرد:
-خط اخم بين ابروها (glabellar lines)(مشاهده عکس قبل و بعد)
- خطوط سيگارى ها كه خطوط عمودى دوردهان هستند (perioral lines)
- خطوط گوشه دهان (Marionette lines) که به آن خطوط غم هم میگویند
- خطوط پیشانی(مشاهده عکس قبل و بعد)
- زخمهاى پوستى
- چروکهای کنار چشم (periorbital lines) یا همان خطوط پاکلاغی
- درمان گودی زیرچشم(مشاهده عکس قبل و بعد)(مطالعه مقاله)
- درمان خط خنده (که از کنار بینی به گوشه دهان متصل میشود) (nasolabial furrows)(مشاهده عکس قبل و بعد)
- برجسته کردن چانه
- برجسته کردن گونه ها یا گونه گذاری (تزریق ژل گونه)
>واضح و برجسته کردن لب(مشاهده عکس قبل و بعد)
- درمان اسکار آکنه

تزریق فیلر در کلینیک دکتر واعظ چه تفاوتی با سایر مراکز دارد:
۱-در کلینیک دکتر واعظ صرفاً از فیلرهای معتبر استفاده می شود فیلرهایی که مصنوعی هستند یادائمی هستند که امکان ایجاد عوارض( عفونت،گلوله شدن،جابه جایی و . . . )دارند به هیچ وجه استفاده نمی شود.علاوه براین فیلرهای معتبر این خاصیت را دارند که معمولا به دلیل کلاژن سازی بیش از زمان معمول باقی میمانند.(منبع)
۲- در کلینیک دکتر واعظ از کانولا (Canulla) برای تزریق اغلب نقاط صورت استفاده میشود.استفاده از کانولا (Canulla) باعث میشود که احتمال کبودی و آسیب بافتی و احتمال سایرعوارض بسیار کاهش پیدا کنند.به طوریکه پس از تزریق فیلر با کانولا فرد میتواند بلافاصله به سرکار برگردد بدون اینکه در ظاهر فرد چیزی مشخص باشد.
۳-پس از تزریق هر فیلراسم و مشخصات کامل فیلر(یا در صورت درخواست فردجعبه فیلر)به فردداده می شود تا هرکس دقیقا بداندکه چه فیلری برای او تزریق شده و تاریخ انقضا و شماره سریال آن را داشته باشد.
۴- برای راحتی فرد و درد کمتر از تمامی امکانات( مثل سرد کردن، ویبراتور، بیحسی موضعی و حتی بیحسی تزریقی و مخلوط کردن فیلر با لیدوکایین) استفاده میشود. کانولای استفاده شده هم با کوچکترین اندازه استفاده میشود به همین دلیل درد تزریق به حداقل میرسد.

در صورت تمایل به تزریق فیلر نیازی به رزرو نوبت اینترنتی ندارید و میتوانید مستقیما با کلینیک تماس بگیرید.
در صورتی که نیاز به مطالعه بیشتردر مورد فیلرهادارید به لینکها پایین صفحه مراجعه کنید.

برای مشاهده ویدیوی همه کاربردهای فیلراینجا را کلیک کنید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 36284487 - 031درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

طبقه بندی موضوعی مقالات

اگر به دنبال مقالات مربوط به یک موضوع خاص میگردید میتوانید از طریق این صفحه به مطلب مورد نظر خود برسید. همچنین میتوانید کلمه مورد نظرتان را در قسمت بالا جستجو کنید.

ادامه مطلب

آموزش رزرو نوبت اینترنتی

نوبت های ویزیت کلینیک دکتر واعظ شوشتری تماماً اینترنتی رزرو میشود. قبل از ورود به وبسایت بهتر است این مطلب را مطالعه کنید تا راحت تر نوبت خود را رزرو کنید.

ادامه مطلب

خوشبختی در یک کلام

کتاب خوشبختي در يك كلام نوشته آندره متيوس است که باترجمه دكتر عليرضا واعظ شوشتری ودكتر محمّد رضا قرائتی منتشر شده است.این کتاب نکات خوشبختی و موفقیت را در داستانهای کوتاه و جالب بیان میکند. . .

ادامه مطلب

نرم افزار موبایل کلینیک دکتر واعظ آماده شد

این نرم افزار حاوی بسیاری از اطلاعات کلینیک است که به راحتی در دسترس شما میباشد. این نرم افزار برای قالبهای اندرویید و اپل موجود است . . .

ادامه مطلب