بوتاکسجوانسازیاسکار آکنهلیزر موهای زائدجراحی پلک
سایت دکتر واعظ
جوانسازی صورت با متدهای روز اروپا

جوانسازی صورت با متدهای روز اروپا

جوانسازی و زیبایی پوست صورت خواسته بسیاری از افراد است.همه میخواهند پوستی زیبا و بدون چروک داشته باشند. تکنولوژیهای روز دنیا این امر را تا حد زیادی میسر کرده است. . . .

درمان گودی زیر چشم با تزریق ژل

درمان گودی زیر چشم با تزریق ژل

گودی زیر چشم یکی از شکایات شایع بیماران در مراجعه به متخصصین پوست است. گودی زیر چشمها میتواند در افراد جوان و به دلایل ارثی یا لاغری باشد . . . .

درمان چروکهای زیر چشم

درمان چروکهای زیر چشم

درمان چروکهای دور چشم یکی از مهمترین اجزای جوانسازی صورت است. تکنیک های مختلفی برای درمان به کار گرفته شده است. . . . .

برجسته کردن لب با تزریق  فیلر

برجسته کردن لب با تزریق فیلر

لبهای پُر همیشه باعث زیباتر شدن چهره افراد میشود. با تزریق هیالورونیک اسید میتوان زیبایی دوباره به لبها بخشید وبه آنها فرم جوانتری داد. . . .

تزریق بوتاکس های معتبر دنیا

تزریق بوتاکس شایع ترین اقدام زیبایی است که در تمام دنیا انجام میشود. کشور ما نیز در این مورد استثنا نیست و تزریق بوتاکس شایع ترین اقدام زیبایی است که انجام می شود.متاسفانه افراد سودجو هم بدون اینکه تخصص خاصی داشته باشند،دست به تزریق بوتاکس میزنند.
اگر قصد تزریق بوتاکس دارید حتما نکات زیر را در نظر بگیرید:
۱- هرگز،هرگز و هرگز نزد فرد غیر پزشک بوتاکس تزریق نکنید حتی اگر ایشان ادعا کنند که دفعات زیادی تزریق انجام داده است. اطلاعات در مورد آناتومی صورت و محل دقیق تزریق ها و دوز درمانی بوتاکس بسیار مهم است و عدم اطلاع از آنها میتواند منجر به عوارض بوتاکس که بعضا جبران ناپذیرهستند،منجر شود.
۲- نزد هر پزشکی که تزریق می کنید حتما مطمئن شوید که از برندهای معتبر برای شما استفاده میشود. از پزشکتان بخواهید که جعبه بوتاکس یا شیشه آن را به شما نشان دهد.
۳- در صورتی که دارویی مصرف می کنید مثل داروهای ضد انعقاد یا داروهای که برای بیماری های سیستمیکاستفاده میکنید، پزشکتان را مطلع کنید.
۴- در صورتیکه بیماری خاصی دارید حتماً قبل از تزریق با پزشکتان مطرح کنید.

تزریق بوتاکس در کلینیک دکتر واعظ چه تفاوتی دارد:
۱- در این کلینیک صرفاً از بوتاکس های معتبر برای تزریق استفاده میشود.(مسپورت ایران، دیسپورت انگلستان یا زئومین آلمان)
۲- برای تزریق دقیق بوتاکس لازم است که دوز تزریق بسیار دقیق باشد. این نکته به خصوص در تزریق های کنار چشم اهمیت زیادی دارد( تزریقهایی که برای درشت تر کردن چشمها یا از بین بردن چروکهای ظریف روی پلک به کار میرود). به همین خاطر در کلینیک دکتر واعظ از سرنگهای انسولین مخصوص با نام“تری دوز“ برای بوتاکس صورتاستفاده می شود. این سرنگها قادرند که بدون اشتباه مقادیر بسیار بسیار کمی از بوتاکس را تزریق کنند.

۳- در صورتی که به هر دلیل بوتاکس شما اثر نکند، در کلینیک دکتر واعظ تا ۲ ماه از زمان تزریق، ترمیم رایگان انجام میشود.
۴-اگر قصد تزریق بوتاکس در کلینیک دکتر واعظ دارید، نیازی به رزرو نوبت اینترنتی نمی باشد و می توانید مستقیما با شماره تلفن مطب تماس بگیرید.
۵- تزریق بوتاکس کاربردهای زیادی دارد که شاید بد نباشد قبل از مراجعه با آنها آشنا باشید.در صورت تمایل روی هر کدام کلیک کنید تا عکس قبل و بعد آن را مشاهده نمایید:
درمانخط اخم
درمان خطوط پیشانی
درمان خطوط پاکلاغی
درمانچروکهای زیر چشم
بالا بردن دم ابروها
از بین بردن چروکهای روی بینی
درمانباز شدن بیش از حد پره های بینی
بالا بردن نوک بینی
درمان چروکهای دور لب
درمان کسانی کهموقع خنده لثه هایشان پیدا میشود
درمانچروکهای چانه
درمانبرجستگی لبه فک وعضله جونده
درمان چروکهای گردن
درمان تعریق بیش ازحد زیربغل و کف دست
درمان سردردهای میگرنی
۶- در صورتی که نیاز به مطالعه بیشتر دارید به لینکها پایین صفحه مراجعه کنید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 36284487 - 031درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید


طبقه بندی موضوعی مقالات

اگر به دنبال مقالات مربوط به یک موضوع خاص میگردید میتوانید از طریق این صفحه به مطلب مورد نظر خود برسید. همچنین میتوانید کلمه مورد نظرتان را در قسمت بالا جستجو کنید.

ادامه مطلب

نرم افزار موبایل کلینیک دکتر واعظ آماده شد

این نرم افزار حاوی بسیاری از اطلاعات کلینیک است که به راحتی در دسترس شما میباشد. این نرم افزار برای قالبهای اندرویید و اپل موجود است . . .

ادامه مطلب

خوشبختی در یک کلام

کتاب خوشبختي در يك كلام نوشته آندره متيوس است که باترجمه دكتر عليرضا واعظ شوشتری ودكتر محمّد رضا قرائتی منتشر شده است.این کتاب نکات خوشبختی و موفقیت را در داستانهای کوتاه و جالب بیان میکند. . .

ادامه مطلب

آموزش رزرو نوبت اینترنتی

نوبت های ویزیت کلینیک دکتر واعظ شوشتری تماماً اینترنتی رزرو میشود. قبل از ورود به وبسایت بهتر است این مطلب را مطالعه کنید تا راحت تر نوبت خود را رزرو کنید.

ادامه مطلب