درمان تعریقرینوپلاستیدرمان زگیل تناسلیبوتاکسدرمان واریس
سال نو مبارک

کراس چیست؟

کراس روش درمانی نسبتاً جدیدی است که برای جای جوش های که به حالت فرورفته هستند و به آنها ice Pick گفته میشود به کار میرود. این ضایعات این ویژگی را دارند که دهانه آنها بسیار کوچک است و عمق زیادی دارندبه همین علت لیزر یا سایر تکنیک ها قادر به بهبود آنها نیستند ولی استفاده از این روش در این ضایعات میتواند باعث تحریک کلاژن سازی در عمق ضایعات و پر شدن آنها به شود.

روش کار به این صورت است که مقدار کمی اسید (معمولا TCA) که غلظت آن توسط پزشک تعیین می شود داخل ضایعات قرار داده میشود. این ضایعات ابتدا به رنگ سفید در میآید و پس از مدتی حالت دلمه قهوه ای رنگ پیدا میکنند که بعد از ۳ تا ۷ روز دلمه ها جدا می شود و طی یک ماه بعد به تدریج کلاژن سازی انجام می گردد و ضایعه پرترمیشود. معمولاً ۳ جلسه درمانی برای انجام کراس لازم است.

عکس زیر دو مرحله کراس که ابتدا سفید شدن بلافاصله پس از درمان است و بعد دلمه های قهوه ای چند روز بعد را نشان میدهد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 36284487 - 031

خوشبختی در یک کلام

کتاب خوشبختي در يك كلام نوشته آندره متيوس است که باترجمه دكتر عليرضا واعظ شوشتری ودكتر محمّد رضا قرائتی منتشر شده است.این کتاب نکات خوشبختی و موفقیت را در داستانهای کوتاه و جالب بیان میکند. . .

ادامه مطلب

طبقه بندی موضوعی مقالات

اگر به دنبال مقالات مربوط به یک موضوع خاص میگردید میتوانید از طریق این صفحه به مطلب مورد نظر خود برسید. همچنین میتوانید کلمه مورد نظرتان را در قسمت بالا جستجو کنید.

ادامه مطلب

آموزش رزرو نوبت اینترنتی

نوبت های ویزیت کلینیک دکتر واعظ شوشتری تماماً اینترنتی رزرو میشود. قبل از ورود به وبسایت بهتر است این مطلب را مطالعه کنید تا راحت تر نوبت خود را رزرو کنید.

ادامه مطلب

نرم افزار موبایل کلینیک دکتر واعظ آماده شد

این نرم افزار حاوی بسیاری از اطلاعات کلینیک است که به راحتی در دسترس شما میباشد. این نرم افزار برای قالبهای اندرویید و اپل موجود است . . .

ادامه مطلب