دکتر علیرضا واعظ شوشتری

متخصص پوست ، مو و زیبایی


اطلاعیه مهم رزرو نوبت

میکرودرم و آراف فرکشنال

باز شدن مطب

بهترین راه برای دسترسی ب

آدرس جدید مطب

جدید ترین روش جوانسازی و

نسل جدید میکرودرم ابریژن

آموزش رزرو نوبت اینترنتی

برای رزرو نوبت ویزیت درمطب دکتر واعظ شوشتری متخصص پوست لازم است ابتدا به وبسایت رزرو نوبت وارد شویم:

۱- در نوار بالای مرورگر(browser) خود آدرس www.dra-vaez.ir را وارد کنید تا صفحه زیر ظاهر شود. پایین تمامی مقالات نیز لینک رزرو نوبت وجود دارد:

۲- کلید رزرو نوبت را کلیک کنید تا به صفحه زیر واردشوید. لطفا قوانین را به دقت بخوانید و سپس کنار قوانین بالا را می پذیرم را تیک بزنید و وارد مرحله بعد شوید.

۳- درمرحله بعدی از شما پرسیده میشود که تا به حال به مطب مراجعه داشته اید یا نه. در صورتی که مراجعه نداشته باشید لازم است اطلاعات خود را کامل وارد کنید. در صورتی که مراجعه داشته باشید کافی است که شماره موبایل خود را وارد کنید تا سیستم شما را شناسایی کند. اگر شماره موبایل خود را وارد میکنید و سیستم شما را شناسایی نمیکند به چند دلیل میتواند باشد. اول اینکه شماره موبایل خود را اشتباه وارد کرده اید. دوم اینکه شماره موبایلی که وارد میکنید با شماره ای که در مطب ارائه کرده اید متفاوت است. سوم اینکه هنوز اطلاعات شما از سیستم مطب به وبسایت منتقل نشده است. در حالت اول ودوم با درست وارد کردن شماره موبایل مشکل حل میشود. در حالت سوم لازم است مثل فردی که اولین بار است مراجعه میکند فرم اطلاعات را کامل پر کنید سپس در مطب از منشی در مورد علت آن سوال کنید.

۴- پس از طی مرحله قبل وارد قسمتی میشوید که باید نوع بیمه خود را تعیین کنید. لطفا در تعیین بیمه خود دقت فرمایید و روز مراجعه همان دفترچه بیمه را همراه داشته باشید. در قسمت پایین باید ایمیل خود را وارد نمایید. اکیدا توصیه میکنم این کار را انجام بدهید چون اطلاعات مفیدی از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

۵- در این قسمت باید علت مراجعه خود را مشخص نمایید. شما میتوانید چند دلیل برای مراجعه انتخاب کنید. درصورت عدم اطمینان از علت مراجعه یا مشاهده نکردن آن در لیست عبارت سایر موارد یا دقیقا نمیدانم را انتخاب نمایید.

۶- در این قسمت باید تاریخ مراجعه و ساعت مراجعه را انتخاب نمایید. لطفا در انتخاب تاریخ و ساعت دقت کنید زیرا قابل تغییر یا باطل کردن نیست و هزینه شما پس داده نخواهد شد. روزهایی که رنگ کمرنگ دارند به معنی عدم حضور است. همینطور ساعتهای کمرنگ هم به این معنی است که نوبتهای این ساعت پرشده است.

۷- در مرحله بعدی مشخصات رزرو شما ظاهر خواهد شد. درصورتی که درست است آنرا تایید کنید تا به درگاه بانک هدایت شوید.دقت کنید که اگر پرداخت بانک انجام نشود نوبت برای شما رزرو نخواهد شد.

۸- در مرحله آخر اطلاعات کارت خود را وارد درگاه بانک نمایید تا پس از پرداخت رزرو شما کامل شود.بیمه بانکهای ملت و سپه و تجارت رایگان است ولی لازم است که در درگاه پرداخت نمایند و در مطب مبلغ پرداختی عودت داده خواهد شد.پس از پرداخت برای شما پیامک حاوی شماره پیگیری ارسال خواهد شد( درصورتی که پیامکهای تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید این پیامک را دریافت نمیکنید). درصورتی که ایمیل خود را وارد کرده باشید، یک ایمیل حاوی شماره پیگیری و اطلاعات مفید دیگر برای شما ارسال خواهد شد. شماره پیگیری پس از پرداخت بانکی هم در صفحه نمایش مشاهده میشود. بهتراست که آنرا یادداشت نمایید. ارائه شماره پیگیری روز مراجعه الزامی است.

در صورتی که در رزرو نوبت خود هر گونه مشکلی داشتید لطفا با شماره تلفن ۳۶۲۸۴۴۸۷-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، قبل از چهارراه پلیس ، مقابل اداره ثبت ، ساختمان آریا ، طبقه اول
تلفن : 36284487 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیدانلود فایل هامطالب و مقالاتخدمات در مطبرزرو نوبتسوالات پزشکیآدرس مطبمعرفی سایت محصولات پوستیگالری تصاویرمشاوره زیبایی صورتسایتهای دیگرخوشبختی در یک کلامطبقه بندی موضوعی مقالاتمطالب پر بینندهپیامهای کاربرانخبرنامه کلینیکخبرنامه وب سایتمقالات موفقیت و خوشبختینظر سنجی در مورد محیط مطبنظر سنجی در مورد وب سایتاستخدام منشی